OSTATNIO DODANE

GRZYBÓWKA Z T1 na T2-T3 w ZBOŻACH | ODCINEK 330

ODCINEK #330

Gdy przez pogodę uciekną nam fazy rozwojowe, musimy przestawić kupione wcześniej środki na choroby grzybowe w zbożach. Celem tego materiału jest to, abyście oszczędzili pieniądze i wykorzystywali to co macie w swoich magazynach zakupione na na opryski w terminie T1 w zabiegach w terminach T2 i T3. Pamiętajmy, że żyjemy z zysku nie z plonu.

Hektar Wiedzy – zapraszam

***

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie filmu bez zgody autora ZABRONIONE.
Copyright © 2020 Cezary Wincenciak

Zaloguj się
*
Twój login
Nazwa użytkownika nie może być pusta.
Please enter valid data.
*
Hasło
Hasło nie może pozostać puste.
Please enter valid data.
Wpisz co najmniej 1 znaków.
ZALOGUJ
 

 

Dodaj komentarz

8 Komentarze

  1. Mam pytanie odnośnie poprawki na chwasty jedno i dwuliścienne wcześniej nie robiłem poprawki na chwasty z powodu braku deszczu pszenica wyglądała słabo więc nie chciałem jej bardziej stresować.Mam problem z chabrem i miotłą zbożową planuje zrobić zabieg axial komplet pak tylko nasuwa się pytanie czy nie jest za późno faza pszenicy wyłania się liść flagowy . proszę o poradę z góry dziękuję.

  2. Czy mogę zastosować chwastox trio w zasianej i opryskanej doglebowo soi?? Źle przygotowałem rolę, chcąc oszczędzać wodę wjechałem zestawem uprawowo siewnym na talerzówce w pole nie ruszane od wiosennego bronowania, dodatkowo trochę za płytko poszła talerzówka przy siewie i w efekcie mam chwasty nieruszone, nieścięte wystarczająco. Chwastox by je załatwił ale czy mogę?? jest 5 dni po siewie, oprysk byłby 8-9 po siewie

Back to top button