Gdy przez pogodę uciekną nam fazy rozwojowe, musimy przestawić kupione wcześniej środki na choroby grzybowe w zbożach. Celem tego materiału jest to, abyście oszczędzili pieniądze i wykorzystywali to co macie w swoich magazynach zakupione na na opryski w terminie T1 w zabiegach w terminach T2 i T3. Pamiętajmy, że żyjemy z zysku nie z plonu.
Hektar Wiedzy – zapraszam
***
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie filmu bez zgody autora ZABRONIONE.
Copyright © 2020 Cezary Wincenciak


Wiemy, które firmy sprowadzały zboże z Ukrainy ! teraz będą zwalniać pracowników
Mam pytanie odnośnie poprawki na chwasty jedno i dwuliścienne wcześniej nie robiłem poprawki na chwasty z powodu braku deszczu pszenica wyglądała słabo więc nie chciałem jej bardziej stresować.Mam problem z chabrem i miotłą zbożową planuje zrobić zabieg axial komplet pak tylko nasuwa się pytanie czy nie jest za późno faza pszenicy wyłania się liść flagowy . proszę o poradę z góry dziękuję.
Proszę o pytanie pod filmem, to jest post z informacją o materiale.
Witam jakie jest Pana zdanie na temat połączenia herbicydu z odżywką w kukurydzy?
Proszę o pytanie pod filmem, to jest post z informacją o materiale.
Czy mogę zastosować chwastox trio w zasianej i opryskanej doglebowo soi?? Źle przygotowałem rolę, chcąc oszczędzać wodę wjechałem zestawem uprawowo siewnym na talerzówce w pole nie ruszane od wiosennego bronowania, dodatkowo trochę za płytko poszła talerzówka przy siewie i w efekcie mam chwasty nieruszone, nieścięte wystarczająco. Chwastox by je załatwił ale czy mogę?? jest 5 dni po siewie, oprysk byłby 8-9 po siewie
Proszę o pytanie pod filmem, to jest post z informacją o materiale. Najbliższa okazja, by zadać pytanie już jutro pod wykładem z cyklu Szybka Porada.
W pszenicy w fazie liścia flagowego wyskoczyła mi przytulia. Czy jest możliwość zwalczenia jej? i jak tak to czym?