OSTATNIO DODANE

BILANSOWANIE SKŁADNIKÓW PRZY PIERWSZYM POKOSIE – TERMIN P2. | ODCINEK 224

ODCINEK #224

Materiał ten dotyczy uzupełniania składników na TUZ’ach. Opowiem jak aplikujemy nawozy azotowe w zły sposób. Wskażę w jaki sposób powinniśmy uzupełniać pozostałe składki, również wapń. Jak uniknąć niepotrzebnych wizyt u weterynarza? Jak nie dać się naciągnąć przy zakupie nawozów? Odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące bilansowania składników na Trwałych Użytkach Zielonych znajdziesz w tym materiale. Jest to najtańsza pasza, zatem trzeba zadbać o nią z głową.

Hektar Wiedzy – zapraszam

***

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie filmu bez zgody autora ZABRONIONE.
Copyright © 2020 Cezary Wincenciak

Zaloguj się
*
Twój login
Nazwa użytkownika nie może być pusta.
Please enter valid data.
*
Hasło
Hasło nie może pozostać puste.
Please enter valid data.
Wpisz co najmniej 1 znaków.
ZALOGUJ
 

 

Dodaj komentarz

4 Komentarze

  1. Andrzej Wziętal, Witaj Panie Czarku, na słabszej ziemi i górkach zboża ozime zwijają liście od suszy , czy można teraz pryskać dolistnie zboża i ziemniaki potasem ? Pomoże to a nie zaszkodzi ?

    1. Widzę, że jest Pan nowym Hektarowcem, proszę o pytanie pod odcinkiem, to jest zwiastun. Tam jest więcej pytań i moich odpowiedzi, zachęcam do zapoznania się z ich treścią.

  2. musiałem zgłęboszować pola agrisemem pod kukurydzę dopiero kilka dni temu udało się to. Teraz będę siał strip tillem miałem puszczać łapy miedzy spulchnionymi rowkami z aplikacją DAP.

Back to top button