OSTATNIO DODANE

NAWOŻENIE W UPRAWIE PASOWEJ KUKURYDZY. | ODCINEK 170

ODCINEK #170

Jeśli planujesz siać kukurydzę i chcesz szukać oszczędności oraz zastanawiasz się nad uprawą pasową – ten wykład jest dla Ciebie. Jeśli siejesz kukurydzę pasowo już wiele lat i chcesz się upewnić czy robisz wszystko dobrze – ten wykład jest dla Ciebie. Jeśli zaczynasz swoją przygodę z uprawą pąsową, planujesz zakup maszyn – to ten wykład jest również dla Ciebie. Wszystko o nawożeniu kukurydzy w technologii pasowej w tym materiale.

Hektar Wiedzy – zapraszam

***

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie filmu bez zgody autora ZABRONIONE.
Copyright © 2020 Cezary Wincenciak

Zaloguj się
*
Twój login
Nazwa użytkownika nie może być pusta.
Please enter valid data.
*
Hasło
Hasło nie może pozostać puste.
Please enter valid data.
Wpisz co najmniej 1 znaków.
ZALOGUJ
 

 

Dodaj komentarz

5 Komentarze

    1. Ja bym zlał to wszystko (bo na spodzie masz zapewne szlam), przepłukał opryskiwacz i filtry, a osad rozmieszał w wiadrze/beczce z wodą – powinien się z grubsza rozpuścić. A do opryskiwacza lałbym przez rozwadniacz, no i oczywiście cały czas na włączonym mieszadle. Pryskałem taką siarką, ale właśnie namaczałem najpierw, mieszałem w wiadrze a potem przez rozwadniacz. Mi nie zalepiło.

  1. Witam.chciałbym się poradzić .myśle pod kukurydze wysiac siarczan magnezu i korn kali przedsiewnie plus mocznik pod agregat,siew tradycyjny.czy moge zmieszać korn kali z siarczanem czy siac osobno?co pierwsze ?dziekuje

Back to top button