OSTATNIO DODANE

PĘKNIĘCIA RZEPAKU, BRAK WSCHODÓW, UCIEKAJĄCE FAZY. | SZYBKA PORADA #116

SZYBKA PORADA #116

Bardzo intensywny czas, w czym pogoda nam nie ułatwia. Dziś również bardzo obszerny materiał z cyklu „Szybka Porada”. Zalecenia, podpowiedzi, odpowiedzi na często zadawane przez Was pytania. Pamiętajcie, że te pytania i odpowiedzi na nie również pomagają.

HektarWiedzy – zapraszam

***

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie filmu bez zgody autora ZABRONIONE.
Copyright © 2020 Cezary Wincenciak

JAK PRZYGOTOWAĆ POLE POD BURAKI CUKROWE? | ODCINEK #40

Zaloguj się
*
Twój login
Nazwa użytkownika nie może być pusta.
Please enter valid data.
*
Hasło
Hasło nie może pozostać puste.
Please enter valid data.
Wpisz co najmniej 1 znaków.
ZALOGUJ
 

Dodaj komentarz

3 Komentarze

 1. Witam Panie Cezary.
  Proszę przyjąć moją uwagę.
  Stosunkowo dużo czasu poświęca Pan na omawianie rzeczy oczywistych jak pogoda ,temp. w łanie , wystąpienie przymrozków . że będzie spiętrzenie prac, o nowej aplikacji itd .
  W tej szybkiej poradzie nie ma nic powiedziane,żadnej porady bezpośredniej ,żadnego zalecenia co zrobić., jak zrobić, kiedy zrobić, czym zrobić… po sytuacji jaką mamy czyli po przymrozkach .
  Jestem z Panem od początku2022 roku. Bardzo szanuję i doceniam Pana pracę , i dlatego postanowiłem podzielić się moim spostrzeżeniem. Kiedyś więcej było takiej praktycznej wiedzy. Wręcz bezpośrednio Pan mówił co zastosować. To miało największą wartość dla nas . Tak myślę . Pozdrawiam

  1. witam
   ok będę się starał więcej takich informacji umieszczać
   ale w kwestii samych przymrozków to niemal zawsze mówię co i jak
   ostatnio wysyłam dodatkowe wskazówki jako dodatkowe komunikaty w aplikacji mobilnej, którą otrzymują rolnicy co maja aplikację hektar wiedzy do portalu
   a za wskazówkę dziękuję

 2. Dzień dobry,
  Mam kilka ważnych pytań.
  1. Poprawka na chwasty i zabieg na skracanie. Czy w rzepaku takim jak na filmie, ma już zawiązany pąk, można wykonać takie zabiegi po świętach, czy już jest za późno?

  2. 15 kwietnia zamierzam siać kukurydzę, województwo dolnośląskie. W tym tygodniu chciałbym zamówić nawoz i tutaj moje pytanie. Lepszy będzie mącznik + polidap ? Czy wymieszany 1:1 polidap (100kg) i kizeryt 25/50 (100kg)? Czy takie nawozenie wystarczy ? Czy ktoś z Państwa ma sposoby na mieszanie nawozów w warunkach domowych? Worki bigbag.
  Proszę bardzo o jakieś wskazówki.

Back to top button