OSTATNIO DODANE

MOCZNIK PRZEDWSCHODOWO (N1) W UPRAWIE GATUNKÓW JARYCH, CZYLI CO MOŻNA? | ODCINEK 164

ODCINEK #164

Druga część wykładu o moczniku. W tym materiale zajmę się aplikacją mocznika w gatunkach jarych na start. Wiec, jeśli masz już mocznik, mocznik z inhibitorem, lub zamierzasz go kupić – ten wykład jest dla Ciebie.

Hektar Wiedzy – zapraszam

***

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie filmu bez zgody autora ZABRONIONE.
Copyright © 2020 Cezary Wincenciak

Zaloguj się
*
Twój login
Nazwa użytkownika nie może być pusta.
Please enter valid data.
*
Hasło
Hasło nie może pozostać puste.
Please enter valid data.
Wpisz co najmniej 1 znaków.
ZALOGUJ
 

 

Dodaj komentarz

8 Komentarze

  1. Panie Czarku jak zastosowałem saletrosan 26 na zboza dobrze rozkrzewione w ilości 45 kg azotu za jaki czas po tym zabiegu moge zastosować mocznik w ilości 92 kg azotu czy 2 tygodnie wystarczy

  2. Witam. Mam żyto które miało być skoszone na sianokiszonkę ale doszła działka i żyto zostanie. Czy dać azot w formie mocznika skoro żyto miało zwiększona dawkę zasiewu i będzie bardzo gęste?

  3. Witam na siew nawozów N1 w rzepaku dałem 300 kg saletry 34% .Na siew nawozów N2 w rzepaku mam mocznik bez inhibilatora kiedy zastosować ?w materiale nieznalazłem o tym mowy choć mogłem w jakis sposób pominąć dzięki z góry jak ktoś mi powie.

  4. Dzień dobry,
    Pytanie -ile dni wczesniej rozsypac mocznik z inhy. Od daty siewu kukurydzy na ziarno ?ziemia lekka 4-6 klasa.chcialbym zastosowac rsms (80kgN na ha ) 10 dni od daty siewu i kiedy dac mocznik,z wykladu wywnioskowalem ze mocznik z inhybm.tylko przedsiewnie bo będzie zielona do grudnia tylko ile dni? Pozdrawiam

Back to top button