OSTATNIO DODANE

CZAS SZALEŃSTWA RYNKOWEGO, CZYLI CO POWINNO SIĘ TERAZ KUPIĆ? | ODCINEK 154

ODCINEK #154

Długo oczekiwany przez Was materiał. Sprawa jak wiadomo nie jest taka prosta i praca nad tym materiałem zajęła bardzo dużo czasu. Temat zakupowy dotyczy wszystkich rolnik tym bardziej w tym zwariowanym czasie. Więc, czy musimy już zamawiać, czy może poczekać? Czy możemy liczyć na jakiekolwiek korekty np. nawozów azotowych, czy potasowych? Czy jest szansa, że wapno nie zdrożeje? Jak ma się sprawa z materiałem siewnym, czy któreś gatunki nam zdrożeją, czy też ich ceny będą spadać? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tym materiale z serii ekonomia. 

Hektar Wiedzy – zapraszam

Niestety po nagraniu okazało się, że nie wszystko dobrze się zarejestrowało. Z powodu niskiej temperatury mikrofon zamarzł ❄️. Z góry przepraszam za jakość dźwięku. 

***

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie filmu bez zgody autora ZABRONIONE.
Copyright © 2020 Cezary Wincenciak

Zaloguj się
*
Twój login
Nazwa użytkownika nie może być pusta.
Please enter valid data.
*
Hasło
Hasło nie może pozostać puste.
Please enter valid data.
Wpisz co najmniej 1 znaków.
ZALOGUJ
 

 

Dodaj komentarz

8 Komentarze

  1. Dzień dobry. Jaki dokładnie jest to problem? Materiał znajduje się w zakładaczce filmy, podzakładce ekonomi (link poniżej)⤵️
   https://hektarwiedzy.pl/category/filmy/ekonomia/
   Można również wejść w zakładkę filmy⤵️
   https://hektarwiedzy.pl/wideo/?PageSpeed=off
   tam będzie jako jeden z pierwszych. Lub w tym wpisie kliknąć w klawisz “KLIKNIJ ABY OBEJRZEĆ CAŁY MATERIAŁ”

   Pozdrawiam
   Zespół Hektar Wiedzy

 1. Witam Panie Czarku mam pytanie odnośnie wapna z elektrociepłowni gips , odpad z procesu odsiarczania spalin jak długo utrzymuje sie w glebie jakie dawki stosować i kiedy czy wapno to pogłównie można stosować. Wapno jest w formie miałkiej pylistej
  45% SO3 i 32% CaO

 2. Dzień dobry, czy mógłby Pan doradzić mi ponieważ mam problem z ziemniakami skrobiowymi. Plon osiągam na poziomie 30-50t z ha ( Plantacja nawadniana) lecz problem pojawia się ze skrobią ponieważ osiągam na poziomie 16-17.5.
  Czy jest jakiś sposób aby zwiększyć zawartość skrobi ?
  Posiadam badania gleby i chciałbym się dowiedzieć czy to wynika z nieodpowiedniego nawożenia organicznego i mineralnego.
  Pozdrawiam

Back to top button