OSTATNIO DODANE

DZIĘKUJĘ ZA PIERWSZE SZKOLENIE HEKTAR WIEDZY

SZKOLENIE HEKTAR WIEDZY

Dziękuję za Pierwsze Szkolenie Hektar Wiedzy. Dzięki Waszej obecności atmosfera na nim była fenomenalna❗️

Więcej w materiale ?
Cezary Wincenciak

Dodaj komentarz

44 Komentarze

 1. Byłem i jestem pod ogromnym wrażeniem. Czekam na kolejne spotkanie.
  PYTANIE Z INNEJ BECZKI!!!!! Do widzów jak i samego Cezarego.
  potrzebuje opini na temat wapna węglanowe granulowane firmy S-WAP.
  ktoś miał ? Ktos stosował?

 2. Dziękujemy za szkolenie, ponieważ nie zdążyłem podziękować osobiście, ale to był zaszczyt uścisnąć Ci dłoń.
  Czekamy na system i wspieramy, chociaż dowiedziałem się, że chyba żonka wspiera najbardziej. TAK TRZYMAC??

 3. Myślę, że zmierzasz w bardzo dobrym kierunku jako osoba wiodąca pewną dość liczną grupą rolników. Potrzebujemy właśnie takiego wspaniałego przewodnika(człowieka)! A co do szkolenia było bardzo ciekawe, ewolucyjne i w dodatku z ekstremalnie przyjemnym klimatem. Widziałem Twoją bezcenną radość na widok tego oto “młodego rolnika”, piękny widok.
  Zaszczytem było uściskać Twoją dłoń i jeszcze raz dziękuję za Twoja pracę i za spotkanie! Pozdrawiam!

 4. Nie ma za co! Szkolenie było mega konstruktywne. Gratuluję zebrania na szkoleniu takich ludzi którzy w to wierzą i którym się chce. Bardzo się cieszę że mogliśmy z żoną brać udział w szkoleniu to plan w 10 zaczynam wierzyć że rolnictwo to prestiż. Pomimo zróżnicowania wielkości gospodarstw i pochodzenia z całej polski atmosfera była bardzo rodzinna lub sąsiedzka. Pozdrawiam i zachęcam do pracy i jeszcze raz dziekuję!

 5. Witam, nie mogłem być na szkoleniu z powodów osobistych… i teraz wychodzi na to że o żadnym systemie nic nie wiem i nie będę miał do niego dostępu…a na portalu jestem od początku istnienia Hektar Wiedzy, Panie Czarku byłoby nie w porządku aby ci co nie byli zostali pominięci… a jak widzę troszkę takich osób jest

 6. Witam wszystkich, od pierwszej wzmianki o szkoleniu ślinę z żalu łykałem bo wiedziałem że nie dam rady a teraz jak czytam komentarze i informacje o jakimś systemie o którym nic nie wiem to całkiem mi ręce opadły.
  Mam nadzieję że na portalu nie będzie podziału na tych lepszych i gorszych, wszyscy pracujemy na to żeby nam lepiej było i liczę że ta wspólnota będzie się całościowo wspólnie rozwijać tworząc równe szanse dostępu do doświadczeń i informacji!
  Bardzo fajna idea i miło w tym uczestniczyć.
  Pozdrawiam.
  Nieobecny☹️

 7. Okoliczni znajomi dosyć prześmiewczo patrzą, że jeżdżę na szkolenia jakiegoś gościa z internetu.. ale jestem dobrej myśli. Pozdrowienia z “ukrainy”..
  Ps. Chce ktoś kupić pług akpil km180? ?

 8. Coś czuję że na następne szkolenie to nie ma co się zastanawiać tylko od razu bilety kupować bo rozejdą się jak ciepłe bułeczki :).
  Nawet żona z zaciekawieniem Pana słuchała chociaż nie do końca pochwala to że próbuję sił w rolnictwie mimo iż ilość ziemi którą posiadam jest bardzo mała. Jednak zamiast siedzieć przed komputerem po pracy to można coś pożytecznego robić i patrzeć jakie efekty przynoszą Pana rady.
  Dziękuję za całokształt.

Back to top button