OSTATNIO DODANE

ZBIÓR SŁONECZNIKA, ANALIZA SADZENIA. | SZYBKA PORADA #89

SZYBKA PORADA #89

Zbiory słonecznika i moje przemyślenia. Czy jest to gatunek łatwy? Dziś również ocena technologii maszynowej w uprawie ziemniaków. Ponadto siew jęczmienia ozimego, ważne informacje dotyczące plantacji soi, buraki, łąki, pastwiska, analiza plantacji rzepaku i kukurydza.

HektarWiedzy – zapraszam

***

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie filmu bez zgody autora ZABRONIONE.
Copyright © 2020 Cezary Wincenciak

JAK PRZYGOTOWAĆ POLE POD BURAKI CUKROWE? | ODCINEK #40

Zaloguj się
*
Twój login
Nazwa użytkownika nie może być pusta.
Please enter valid data.
*
Hasło
Hasło nie może pozostać puste.
Please enter valid data.
Wpisz co najmniej 1 znaków.
ZALOGUJ
 

Dodaj komentarz

3 Komentarze

 1. Witam. Przenoszę komentarz dotyczący obornika gdyż zwiastun jest na innej podstronie niż zasadniczy wykład a tam pan nie odpowiadał na pytania.
  Proszę o podpowiedź uprawa pod pszenżyto ozime
  Wariant 1
  Obornik -talerzowka- orka- uprawa- siew
  Wariant 2
  Głęboka orka( na razówe) -obornik- talerzowka – siew?
  A może jeszcze lepsza strategia ?
  Czy przy składowaniu obornika na pryzmie a nawet wysokiej pryzmie nie tracimy dużo pieniędzy w postaci składników pokarmowych bo ten zapach w postaci pieniążków jednak ucieka i to przez spory czas ? Poza tym może jednak lepiej wrzucić tego obornika świeżego (słomiastego) więcej niż przelasowanego ale dużo mniej bo jednak straty są i to spore gdzie z dużej hałdy po miesiącu lub dwóch robi się mała kupka, zwlaszcza w miesiącach letnich ?
  Pozdrawiam dziękuję

 2. Witam. Czy mógłby Pan odpowiedzieć na komentarze dotyczące aplikacji obornika gdyż zwiastun jest na innej podstronie niż zasadniczy wykład a tam pan nie odpowiadał na pytania. Ewentualna prośba o nie robienie materiałów na podstronach gdyż wiele komentarzy pozostaje bez odpowiedzi. Pozdrawiam

  1. Przepraszam za te 2 wiadomości ale przy cytowaniu tej 1 nie chciało mi dodać tego komentarza i go nie było, ze względu na powtarzające się treści. Dopiero po czasie zauważyłem że jednak go wrzuciło. Przepraszam za niepotrzebny bałagan.

Back to top button