OSTATNIO DODANE

CO SIAĆ W SEZONIE 2022/23? GATUNKOWA RULETKA Część 2. | ODCINEK 131

ODCINEK #131

Druga część, od razu zaznaczę, że nie ostatnia dotyczący wyboru gatunków na zasiewy w sezonie 2022/23. Dziś zajmę się uprawami jarymi. Moje propozycje zasiewów, na co zwrócić szczególną uprawę przy planowaniu plantacji oraz jak dzisiejsze relacje cenowe mają wpływ na zmianę pewnych przyzwyczajeń. Jakie gatunki wprowadzić, jakie usunąć? Gatunkowa ruletka znowu rusza, czyli ciąg dalszy rolniczego hazardu.

Hektar Wiedzy – zapraszam

***

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie filmu bez zgody autora ZABRONIONE.
Copyright © 2020 Cezary Wincenciak

Zaloguj się
*
Twój login
Nazwa użytkownika nie może być pusta.
Please enter valid data.
*
Hasło
Hasło nie może pozostać puste.
Please enter valid data.
Wpisz co najmniej 1 znaków.
ZALOGUJ
 

 

Dodaj komentarz

7 Komentarze

  1. Szok!!! Nóż się w kieszeni otwiera! Słowa przerażające i górnolotne ale brniemy do samozagłady-zabijanie pszczół, bezmyślne wycinanie lasów Amazonii ,niszczenie rolnictwa i wiele innych Poważnych Błędów!Czyżby chodzi o to żebyśmy w niedalekiej przyszłości ŻARLI tylko i wyłącznie sztuczna pseudo żywność z laboratorium?!!!!!!!Strach patrzeć w przyszłość!!!!!

    1. Niestety Strefy Wpływów konsekwentnie dążą do całkowitej manipulacji populacji świata, z covidem niekoniecznie wyszło – aczkolwiek eksperyment pokazał że ludźmi można w łatwy sposób sterować głosząc propagandę; najważniejszym zasobem jest żywność jeśli będzie ona zależna od 3 korpo na świecie to chyba sami się domyślacie jaki czeka nas los, i nie mam na myśli tylko sektora agro ale ogólnie ludzi na świecie – jak te mrówki robotnice będziemy ‘zapier…. ć’ byle tylko dostęp do żywności był…
      Bo przecież w każdej chwili może zostać “celowo ograniczony”

  2. Witam chciałbym zwrócić uwagę przy okazji na inne zapylacze jak trzmiele które pracują do zmierzchu i w dużo trudniejszych warunkach oraz wiele innych dziko żyjących zapylaczy i mam taką wielką prośbę do wszystkich zobaczmy co tak brze czy na krzewie, rabacie ,a może na kwiatach co to takiego nim opryskasz te paskudne chwasty na trawniku działce itp.

Back to top button