OSTATNIO DODANE

KUKURYDZA JAKO PLON DRUGI W ROKU – NOWY SPOSÓB STAREGO POMYSŁU. | ODCINEK 121

ODCINEK #121

Pomysł na ten materiał, dwa plony w jednym nie jest pomysłem nowym i innowacyjnym. Może natomiast niektórym hodowcom bydła uratować skórę, ponieważ część naszego kraju ma niedobór wody. W tym materiale min. O tym jak zasiać kukurydze po zbożu, tak aby straty wody były minimalne? Jak wysiać nawozy na zboże, które zasilą też kukurydzę? Czy jest to jedyny sposób na przetrwanie stada bydła mlecznego, czy mięsnego w warunkach skrajnych niedoborów wody na polach?

Hektar Wiedzy – zapraszam na nietypowy wykład

***

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie filmu bez zgody autora ZABRONIONE.
Copyright © 2020 Cezary Wincenciak

Zaloguj się
*
Twój login
Nazwa użytkownika nie może być pusta.
Please enter valid data.
*
Hasło
Hasło nie może pozostać puste.
Please enter valid data.
Wpisz co najmniej 1 znaków.
ZALOGUJ
 

 

Dodaj komentarz

14 Komentarze

  1. odnośni kukurydzy od kilku dni zaczeliśmy siew kukurydzy matecznej u nas zrobiło sie zagłębie rozmnażania kukurydzy jestem ciekaw ile osób wie jak się rozmnaża kukurydzę

  2. Co zasiać na paszę po jęczmieniu zbieranym na ziarno? Ryzykować z kukurydzą, mieszankę gorzowską czy może coś innego ?
    Co się u was sprawdza w takich rozwiązaniach?

  3. T1 w rzepaku było 2 tyg temu 0,5caryx+0, 5 tebu, rzepak zaczął kwitnąć, zazwyczaj już jechałem na płatka z grzybówka, czy w takiej sytuacji opóźnić zabieg na płatka skoro poprzedni był 2 tyg temu?

  4. Do kiedy mozna zasilać rzepak mocznik+siarczan magnezu. Obecnie faza zielonego paka. Mogę podac 10kg mocznika + 6kg siarczanu magnezu na zielonego paka ? Za kilka dni zacznie kwitnąć.

  5. Panie Czarku, czy mógłby Pan na portalu omówić kwestię dopłat do nawozów. Bo w około tego tematu pojawia się coraz więcej nieścisłości i jakiś dziwnych teorii. Pozdrawiam ?

Back to top button