OSTATNIO DODANE

ZIMNE NOCE A ZABIEGI – JAK TO ROBIĆ? | SZYBKA PORADA #65

SZYBKA PORADA #65

W pogodzie niestety nie mamy luksusu, ale są też dobre aspekty. O tym co w nadchodzącym tygodniu czeka nas w pracach polowych w tej „Szybkiej Poradzie”. O siewie buraków również dziś.

HektarWiedzy – zapraszam

***

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie filmu bez zgody autora ZABRONIONE.
Copyright © 2020 Cezary Wincenciak

JAK PRZYGOTOWAĆ POLE POD BURAKI CUKROWE? | ODCINEK #40

Zaloguj się
*
Twój login
Nazwa użytkownika nie może być pusta.
Please enter valid data.
*
Hasło
Hasło nie może pozostać puste.
Please enter valid data.
Wpisz co najmniej 1 znaków.
ZALOGUJ
 

Dodaj komentarz

3 Komentarze

  1. Witam co z tego że dziś 18 stopni było na Pomorzu zachodnim , wiało że nie można było w pole wjechać. Wczoraj było fajnie tylko chłodniej. Moje pytanie nadal jest takie , Difekonazol z prochloraz czy tebukonazol w jakiej proporcji na żyto i Pszenżyto? ? .

  2. jak to jest z tą qq ? siałem zawsze na 5 cm ale w tym roku nie wiem czy na niskich cięzkich i podmokłych ziemiach posiać płycej a w google piszą odwrotnie.. jak to jest ??

    google:
    Dodatkową zmienną jest również stanowisko – i tak na glebach lżejszych siejemy na głębokość 3 – 4 cm, a na glebach cięższych na głębokość 4 – 6 cm. Termin siewu kukurydzy podczas suchej i ciepłej wiosny powinien być przyspieszony o ok. 7 – 14 dni, co daje nam początki zasiewów ok 15 IV. Nie należy jej siać wcześniej.

  3. przygotowane mam Andros 750 Ec fenpropidyna 0,3l + MIRAGE 450 ec prochloraz 0,6l + ORIUS EXSTRA 250 Tebukonazol 0,5l do tego siarczan magnezu 10 kg + odżywka dolistna stosowane pszenżyto jęczmień ozimy pszenica
    czekam za cieplejszymi nocami co wy na to??

Back to top button