OSTATNIO DODANE

PODSIEW TUZów, CZYLI RATOWANIE ŻYJĄCEGO. | ODCINEK 110

ODCINEK #110

Dlaczego podsiewy łąk i pastwisk nie są takie proste? Dlaczego te podsiewy często się nie udają? Jakie błędy popełniają rolnicy, podejmując podsiew pierwszy raz? Czy możemy zrobić podsiew, który wytrzyma nam w suszę? Co jest ważne z punktu widzenia maszyn? Odpowiedzi na powyższe pytania znajdziesz w tym materiale, pierwszym dotyczącym TUZ’ów w tym sezonie.

Hektar Wiedzy – zapraszam

 

***

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie filmu bez zgody autora ZABRONIONE.
Copyright © 2020 Cezary Wincenciak

Zaloguj się
*
Twój login
Nazwa użytkownika nie może być pusta.
Please enter valid data.
*
Hasło
Hasło nie może pozostać puste.
Please enter valid data.
Wpisz co najmniej 1 znaków.
ZALOGUJ
 

 

Dodaj komentarz

9 Komentarze

    1. Witam
      Pod każdym odcinkiem jest klawisz obejrzyj cały wykład. Jeśli Pan tego nie ma to proszę np wejść w zakładkę sklep -w menu portalu i opłacić dostęp za wybrany przez siebie okres
      Wówczas Pana konto bedzie w pełni aktywne

  1. Witam panie Czarku zgodzam się z panem ja nad sobą mam tzw krzyżówkę połączeń samolotów widzę ile ich dziennie chodzi jakie ślady zostawiają a za razem ile paliwa spalają i jak to ogrzewa klimat. Ale nikt o tym prawie nie mówi bo to pewnie jest biznes! Muszę też przyznać że zauwazyłem zauważam że jak nie ma samolotów to i jest większe prawdopodobieństwo opadów ?

  2. Panie Czarku, mam takie pytanie co z nawożeniem wieloletnich traw sianych? Czy to już pora by w nich również wyjechać z nawożeniem PK. Dodam że gleby lekkie a tereny dość pagórkowate. Wiem, że te składniki nie są tak szybko wypłukiwane z gleby, ale wydaje mi się, że trawy rozpoczynają wegetację później od zbóż. Proszę o poradę i z góry dziękuję.

Back to top button