OSTATNIO DODANE

HEKTAR WIEDZY W KANADZIE | ODCINEK #100

ODCINEK #100

Materiał „jubileuszowy” można powiedzieć. Z tej okazji przygotowałem dla Was wywiad z Polakiem mieszkającym na stałe w Kanadzie. Mateusz jest farmerem posiadającym własne gospodarstwo. O tym jak co się uprawia w kanadzie, jakie są warunki ekonomiczne, w tym materiale.
Przygotuj sobie kawę, herbatę lub to co lubisz bo materiał wyjątkowo długi, ale myślę że bardzo ciekawy. O tym, czy taki był napisz w komentarzu.

Hektar Wiedzy – zapraszam na wycieczkę do Kanady.

***

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie filmu bez zgody autora ZABRONIONE.
Copyright © 2020 Cezary Wincenciak

Zaloguj się
*
Twój login
Nazwa użytkownika nie może być pusta.
Please enter valid data.
*
Hasło
Hasło nie może pozostać puste.
Please enter valid data.
Wpisz co najmniej 1 znaków.
ZALOGUJ
 

 

Dodaj komentarz

15 Komentarze

  1. Panie Czarku. Życzę 1 000 000 odcinka!!! 😀 proponuję dodać pogodę również w niedzielę i nie będzie trzeba prawie w ogóle patrzeć na pogodę tylko na RADAR 😀 A jakby dodać materiały dla szkół na “ogólno dostępne” w sensie dla portalu?

  2. Gratuluję pomysłowości i profesjonalizmu. Od czegoś należy zacząć. Z tymże jak coś robić, to żeby był to Wielki projekt …. . Wychodzący w czasie dużo do przodu i zmieniając totalnie nasze podejście do wszystkiego, co nie służy nam i przyszłym pokoleniom. Ciekawy byłby temat o substytucie azotu w postaci nasion białkowych stosowanych jako nawóz naturalny pod korzeń, gdzie jak obecnie wiedzą mówi o 100 procent przyswajalności w stosunku do sztucznych, gdzie skuteczność jest dużo mniejsza …. Pozdrawiam i życzę dalszego rozwoju

Back to top button