OSTATNIO DODANE

CO ZAMIAST GLEANU W OZIMINACH, CZYLI ODCHWASZCZANIE 2.0. | ODCINEK #88

ODCINEK #88

Ten materiał to uzupełnienie informacji z ubiegłego sezonu. Przegląd dostępnych substancji, propozycje mieszanin i niezbędna wiedza dotycząca odchwaszczania ozimin – to wszystko w tym odcinku.
Przypominam, że osoby wspierające rozwój portalu mają dostęp do poprzedniego wykładu o odchwaszczaniu oraz wszystkich opublikowanych materiałów.

Hektar Wiedzy – zapraszam.

***

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie filmu bez zgody autora ZABRONIONE.
Copyright © 2020 Cezary Wincenciak

KLIKNIJ ABY OBEJRZEĆ POWIĄZANE MATERIAŁY

Prześlij do mnie film ze swoją opinią na temat portalu.
KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO FORMULARZA

Zaloguj się
*
Twój login
Nazwa użytkownika nie może być pusta.
Please enter valid data.
*
Hasło
Hasło nie może pozostać puste.
Please enter valid data.
Wpisz co najmniej 1 znaków.
ZALOGUJ
 

 

Dodaj komentarz

4 Komentarze

 1. Kraj jest wtedy bogaty kiedy te w około są biedne, niestety na nas trafiło że jesteśmy tym w około. Dajemy się klepać po tyłku bo Ci w rządzie mają w tym interes, a honor i patriotyzm dawno przestały mieć znaczenie.

 2. Mam pytanie odnośnie rzepaku.
  Od kilku lat stosowałem przedwschodowo 1,5l Metazachloru i 0,5l Pendimetaliny
  W tym roku wlałem 1,5 l Metazachloru i 1l Pendimetaliny 400 i rzepak zatrzymał mi się w liścieniu i narazie mocno choruje
  czy ktoś miał podobna sytuację???
  Czy da sie go jeszcze uratować

 3. Proszę o poradę w sprawie jesiennego powschodowego odchwaszczania ozimin w zeszłych 2-3 latach na działkach w zmianowaniu stosowane były mieszaniny z (chlorotoluron)+pendimetalina+ diflufenikan. Na moich działkach wcześniej był problem z tomką oścista teraz jest czysto mam pytanie które z pakietów n/w by Pan polecił do odchwaszczania ozimin pszenżyto Belcanto i meloman i żyto Dańkowskie Rubin: 1. florasulam+flufenacet+diflufenikan, 2. florasulam+chlorotoluron+diflufenikan, 3. metsulfuron metylu+flufenacet+diflufenikan, 4. metsulfuron metyluflu+chlorotoluron+diflufenikan, 5. florasulam+flufenacet+metsulfuron metylu, 6. florasulam+prosulfurokarb+metsulfuron metylu, 7. florasulam+prosulfurokarb+diflufenikan?

Back to top button