OSTATNIO DODANE

UWAGA NA RZEPAK!!! ZABIEG NA PŁATEK. | SZYBKA PORADA #16

SZYBKA PORADA #16

Środowa „Szybka Porada” w większości poświęcona rzepakowi. Jest to spowodowane tym, że mamy szanse na duże plony. Więcej o tym w materiale.

Hektar Wiedzy – Zapraszam

DOSTĘP_WYKUP_PLAN

Zaloguj się
*
Twój login
Nazwa użytkownika nie może być pusta.
Please enter valid data.
*
Hasło
Hasło nie może pozostać puste.
Please enter valid data.
Wpisz co najmniej 1 znaków.
ZALOGUJ
 

 

Dodaj komentarz

16 Komentarze

  1. Witam. Szybkie pytanko. W środę ubiegły tydzień poszedł prochloraz 225g i azoksystrobina 125g do tego trebon na słodyszka. Rzepak w chwili zabiegu był w fazie zwartego pąka. Dodam że rzepak odmiany bardzo wczesnej. W weekend spadło 30 litrów deszczu. Co dalej kiedy kolejny zabieg na początku kwitnienia?
    Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

  2. Pytanko U mnie rzepak ma dopiero kilka pąków na roslinie Czy juz zabieg T2 z wymienionych przez pana Czarka czy poczekac az zacznie “gora” kwitnac? Slodyszka poki co nie ma Czy juz dawac proteusa (ze starych zapasow) czy cos innego czy poczekac az sie pojawi?

  3. Rzepak po raz pierwszy na stanowisku od niepamiętnych czasów, pąki żółkną, w poniedziałek spodziewam się kolejnego nalotu slodyszka i planuje zabieg pyretroidem. Pytanie odnośnie fungi, co sądzisz o mieszaninie 125g protio, 100g azoksy, 270g prochlorazu. Czy taka mieszanina na początku kwitnienia da radę? Czy nawet na takim stanowisku lepiej podzielić zabieg fungi na dwa?

  4. Witam,
    Mam pytanko. Jutro planuje zabieg na słodyszka Avauntem czy jak dodam to tego potas, fosfor, cynk, mangan i aminokwasy osłabi to działanie Avauta? Czy lepiej zrobić 2 zabiegi?

Back to top button