OSTATNIO DODANE

…tylko razem jesteśmy silni, tylko wtedy mamy szansę …

…tylko razem jesteśmy silni,
tylko wtedy mamy szansę …

Dodaj komentarz

20 Komentarze

 1. Nigdy nie obchodziłem 1,2,3 maja bo nie mam za bardzo za co dziękować “polsce”. Krzywdy jej nie robię bo jej nie rozkradam ale żeby jakoś specjalnie świętować to szkoda czasu.
  Zaraz posypie się może hejt ale mam to tam gdzie “polska” ma mnie , czyli w d….e.

  1. Hmmm nie masz za co dziękować??? Podziękuj za to że możesz być Polakiem, mieszkać w Polsce i posługiwać się językiem Polskim….. chyba że to też nie ma znaczenia dla ciebie….dzięki naszym przodkom POLAKOM nie musi teraz mówić po niemiecku lub rosyjsku…. Nie upolityczniajmy Polski bo ona jest tylko jedna czy będzie rządzić partia a czy b Polska nadal pozostanie Polską i język Polski nadal będzie Polski.

   1. Mój dziadek parę lat spędził w Ruskiej niewoli i od polski nic nie dostał a takie PAJACE jak Kaczyński ,Wałęsa i inni mają swoje pomniki .Za co powiedz mi. Chcesz to lataj z biało czerwoną flagą a nie każ innym.

  2. Każdy oczekuje coś od kraju – “bo mi się należy”. A Polska co dostała od Ciebie?
   Zapamiętaj sobie: “myślenie o jutrze ważne jak pamięć o przodkach, taki będzie Naród jaki każdy z nas z osobna tyle ile z siebie oddasz tyle będzie miała Polska”-cyt. Kękę – “Myślę o tym”

   1. Dostała tyle ile mi dała. 0. Nie jestem z tych co będą umierać za jakąkolwiek Ojczyznę. 99% Polaków oszukuję “ojczyznę” jak się tylko da ale 3 maja chcą być poprawnymi obywatelami. Ja przynajmniej siebie nie oszukuje.

  3. Zastanów się co ty dałeś POLSCE nie władzy rządzącej która była jest czy bedzię ona nigdy nie jest idealna nie pasuje to wynocha do N=niemców tam ci dadzą ale w d…..e .Wstyd mnie że tacy jeszcze w Polsce mieszkają !!! Kapitalista jeszcze nie nachapany??

  4. Taka Polska jak jej obywatele… My jesteśmy jej częścią, My Ją tworzymy, My wybieramy rządzących – do kogo zatem pretensje??
   Jeśli nie masz ochoty to nie musisz biegać z flagą, ale przynajmniej mógłbyś okazać odrobinę kultury i szacunku wobec rodaków i ojczyzny (jaka by Ona nie była) – choćby poprzez powstrzymanie się od głupich treści. To Nasz dom a we własne gniazdo się nie sra. Nie zawsze wszystko jest idealne, dlatego trzeba to zmieniać, zło dobrem zwyciężać, walczyć o to co jest dla Nas ważne, a nie tylko marudzić, że nic nie dostałeś. Ona dała Ci prawdopodobnie tyle ile Ty jej dałeś – czyli nic…

   Pozdrawiam.

   1. Mam prawo wyrażać swoje zdanie a że tobie to przeszkadza to trudno.
    W naszych okolicach flaga wisi na max 5 % budynków {prywatnych} tak więc jakoś nie widzę tu dużo patriotów.

    1. Ależ mi to nie przeszkadza, wyrażasz swoje zdanie a ja wyrażam swoje, to się nazywa – dyskusja. Jak na razie w miarę kulturalna.
     W moich stronach również nie walą po oczach jakoś szczególnie biało czerwone barwy, aczkolwiek ja flagę wywiesiłem. Czuję się patriotą, jestem patriotą i nie wstydzę się tego, że jestem Polakiem. Mamy piękną historię, a że czasami trafiają się nieodpowiednie osoby na stanowiskach, to już inna sprawa – trzeba z tym walczyć…

  1. czasem tak jest
   niestety ale obecnie mimo iż się z tym nie zgadzamy to polityka jest ściśle powiązana z gospodarką – niestety . i póki co złe decyzje polityków odbijają się na każdej dziedzinie gospodarki – także na rolnictwie
   kto tego nie rozumie lub neguje musi koniecznie usiąść i poczytać bo to bardzo ważne

 2. W pełni zgadzam się i zacytuje Wielkiego Polaka Kard. Stefana WYSZYŃSKIEGO
  “Naród bez dziejów, bez historii, bez przeszłości, staje się wkrótce narodem bez ziemi, narodem bezdomnym, bez przyszłości. Naród, który nie wierzy w wielkość, i nie chce ludzi wielkich, kończy się.”

Back to top button