JAK KORZYSTAĆ Z PORTALUOSTATNIO DODANE

PŁATNOŚĆ KARTĄ | JAK KORZYSTAĆ Z PORTALU | 12

www.hektarwiedzy.pl

Po długim oczekiwaniu udało mi się wprowadzić płatność kartą. W tym materiale pokazuje jak to zrobić.

Hektar Wiedzy – zapraszam

 

Dodaj komentarz

4 Komentarze

 1. Panie Czarku, moje spostrzeżenia co do witryny:
  Bugi (niedociągnięcia)
  ==================
  1) Bug polegający na tym że w zakładce Hektar Wiedzy -> Ostatnio Dodane nie pokazuje się film ostatnio dodany (Jest zwiastun o ziemniakach ale nie ma głównego filmu)
  2) Bug przy płatnościach, jeżeli miałem wykupiony abonament na miesiąc np: do 5 kwietnia, a następnie wykupuje 3 kwietnia na cały rok to ten rok powinien być dodany do ostatniego mojego abonamentu czyli powinien być ważny 5 maja a nie do 3 maja kolejnego roku. Przy takim algorytmie naliczania jeżeli będę miał wykupiony abonament na rok i w połowie tego okresu chciałbym przedłużyć na kolejny rok to “urwie mi” 6 miesięcy.

  Modernizacje strony:
  =================
  1) Rozbudować menu Filmy tak aby pojawiały się podkategorie np:
  Filmy – > Hektar Wiedzy -> Okopowe albo nawet
  Filmy – > Hektar Wiedzy -> Okopowe->Ziemniaki

  2) Rozbudować profil użytkownika aby można było wybrać kilka (checkboxy) kategorii która mnie interesuje (jak w powyższym punkcie)
  I następnie jak loguje się na stronę to na pierwszym planie pojawiają się filmy i informacje tylko z moje kategorii, a Menu dodatkowy przycisk “Pokaż wszystko” . To tak skrótowo bo pisania dużo.

  3) Bardzo dobre są “Szybkie porady”, ale powinny nazwać się “Ar porady”. 🙂
  Dodatkowo powinno być takich porad więcej ale krótsze, to mają być takie “zjawki” reagujące na obecną pogodę, sytuacje ekonomiczną, gospodarczą itp. Powinny mieć kategorię ale również “czas życia”. Bo jeżeli będzie porada 15maja 2021r leje 2 miesiąc pryskamy….. to ta informacje za rok jest bezużyteczna.

  I wiele jeszcze innych pomysłów …

Back to top button